SREBRNE OBRAZKI NA CHRZEST, KOMUNIĘ, ŚLUB

Srebrne obrazki to doskonały pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii, bierzmowania oraz ślubu. Możliwość dodania personalizowanej dedykacji w formie graweru nadaje upominkowi osobisty charakter. Obrazki wykonane są z blachy dwuwarstwowej aluminium i srebra. Zewnętrzna warstwa srebra pokryta jest zabezpieczającym lakierem, dzięki któremu produ...

Srebrne obrazki to doskonały pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii, bierzmowania oraz ślubu. Możliwość dodania personalizowanej dedykacji w formie graweru nadaje upominkowi osobisty charakter. Obrazki wykonane są z blachy dwuwarstwowej aluminium i srebra. Zewnętrzna warstwa srebra pokryta jest zabezpieczającym lakierem, dzięki któremu produkt zachowa swój blask. Każdy obrazek posiada załączony certyfikat i zapakowany jest w eleganckie pudełko. Można go postawić lub zawiesić dzięki dołączonej do zestawu nóżce.

Producentem jest włoska firma BELTRAMI będąca liderem wśród włoskich producentów wyrobów sakralnych.

Prezentowany produkt jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra.

Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub ciepła woda, nie zaleca się stosowania środków chemicznych, również tych przeznaczonych do czyszczenia srebra, które mogą zniszczyć wierzchnią warstwę ochronną.

 

Obrazek Srebrny Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej będzie idealnym sposobem na upamiętnienie tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest Dzień Pierwszej Komunii Świętej.

Więcej

SREBRNE OBRAZKI NA CHRZEST, KOMUNIĘ, ŚLUB 23 produkty/produktów

na stronę
Showing 1 - 12 of 23 items
Showing 1 - 12 of 23 items